یخدان یوکا Yucca- فوم باکس

یخدان یونولیتی

انواع یخدان و فوم باکس “یوکا Yucca” جهت حمل مواد فاسد شدنی.

با پشتوانه سالهای طولانی تولید و بهره گیری از قالبهای مناسب و مواد اولیه مرغوب این شرکت انواع یخدان و فوم باکس عادی و صادراتی را ارائه می نماید. ارمغان این سالها مجموعه بسیار کامل و متنوعی از انواع قالبها می باشد که پاسخگوی هر نیازی در زمینه یخدان ( بوچ ) بوده و با توجه به اشکال و اندازه های مختلف نیازهای گانوگون مشتران را مرتفع می نماید. رسیدن به فرمولهایی در تولید برای جلوگیری از نشت آب، تحقیق و توسعه به همراه امکانات آزمایشگاهی پیشرفته موجب اطمینان خاطر مصرف کنندگان محترم شده است. طراحی و بهره برداری از قالبهای مدرن و پیشرفته با ذربهای نوین جوابگوی نیازهای مصرفکنندگان امروزی است.

پلاستوفوم یا یونولیت از این جهت که عایق بسیار خوبی در مقابل انتقال گرما بوده، رطوبت را به خود جذب نمیکند و محیط مناسبی برای رشد قارچها و باکتریها نیست ماده مناسبی برای تولید ظروف انتقال مواد خوراکی و پزشکی می باشد.

یخدانهای یونولیتی یوکا امکان حمل و نقل انواع مواد و محصولات فاسد شدنی اعم از مواد خوراکی، دارو و نمونه های آزمایشگاهی را فراهم میکند. تولید کنندگان و تجار محترم از یخدانهای پلاستوفومی جهت حمل و صادرات مواد غذایی مختلفی مانند انواع آبزیان(ماهی، میگو، خرچنگ) سبزیجات تازه(مارچوبه، کلم) استفاده می کنند. فعالان عرصه بهداشت نیز برای انتقال مطمئن داروهای حساس، بسته های خون و فراورده های خونی، نمونه های آزمایشگاهی و غیره از این نوع کلدباکس بهره می گیرند.

برای مطالعه بیشتر در مورد اهمیت کلدباکسها در حمل و نقل زنجیره سرد و نکاتی که هنگام استفاده از این محصولات باید مد نظر قرار گیرند به این مقاله مراجعه فرمایید.

با توجه به تیراژ بالای تولید امکان تحویل سریع و به موقع سفارشات فراهم آمده است، لذا این شرکت آماده تامین نیاز تجار و شرکتهای پخش به حجمهای بالای یخدان می باشد.

تولیدکننده متنوع ترین مجموعه یخدان یونولیتی
تولیدکننده متنوع ترین مجموعه یخدان یونولیتی کشور

یخدانهای یوکا Yucca سری M و P در سایزهای مختلف تولید شده و برای کاهش هزینه حمل طوری سایزبندی شده اند که هر سری درون هم قرارگرفته و باعث صرفه جویی در فضای انبار و کرایه های حمل شوند. یخدان بزرگ M10 برای حمل و نقلهای حجیم طراحی شده و این سری چهارتایی اندازه های کاربردی کاملی را شامل می شود.

دو یخدان جدید A10 و A7 دو سایز جدید هستند که با طراحی جدید و فرم مدرن جهت پاسخ به نیازهای مصرف کنندگان محترم به ویژه به عنوان یخدان میگو تولید شده و مورد استقبال قرار گرفته اند.

یخدانهای کوچک:

یخدان بسیار کوچک Z با سایز خاص به عنوان یخدان داروهای خاص و نمونه های آزمایشگاهی کاربرد دارد. یخدان خیلی کوچک و مستحکم Z2 محصول جدید این سری می باشد.

یخدان یونولیتی کوچک زد2

در صورتی که زد۲ برای کاربرد شما کوچک است، مدل P2 را چک کنید. یخدان یوکا مدل P2 یک محصول جدید و با کیفیت بالاست که در عین کوچکی بسیار مستحکم بوده و دارای بدنه ضخیمی می باشد.

حک نام و لوگو شما

یکی از خدمات این شرکت { به ویژه جهت صادر کنندگان سبزیجات و آبزیان } حک نام و لوگو شرکت خریدار بر روی یخدان می باشد. بنابراین شما می توانید بدون هزینه اضافی یخدان و فوم باکس ویژه خود را سفارش دهید. توجه داشته باشید که به دلیل مشکلات فنی این خدمات تنها در شرایط خاص و برای تیراژهای بالا قابل ارائه می باشد

 


جدول اطلاعات یخدانهای موجود: ( برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی مدل کلیلک کنید )

یخدان یوکا مدل اندازه داخلی (س م) اندازه خارجی(س م) تعداد در بسته حجم داخلی ( لیتر)
ارتفاع*عرض*طول ارتفاع*عرض*طول
P10(لوکس) ۴۹*۴۸*۶۶ ۵۸*۵۷*۷۶ ۱ ۱۵۵
P8(لوکس) ۴۱*۳۹*۵۶ ۴۸*۴۶*۶۵ ۳ ۹۰
P7(لوکس) ۳۶*۳۷*۵۶ ۴۲*۴۴*۶۳ ۳ ۷۵
P5(لوکس) ۲۷*۳۱*۴۹ ۳۳*۳۷*۵۵ ۴ ۴۱
P3(لوکس) ۱۹*۲۴*۴۲ ۲۴*۲۹*۴۸ ۱۰ ۱۹
P2(لوکس) ۱۴*۱۷*۳۶ ۱۸*۲۲*۴۰ ۲۴ ۸
M10(طوفان) ۴۵*۴۴*۶۶ ۵۳*۵۲*۷۴ ۱ ۱۳۰
M7(طوفان) ۳۴*۳۳*۵۲ ۴۱*۴۱*۵۹ ۳ ۵۸
M5(طوفان) ۲۶*۲۵*۴۵ ۳۲*۳۱*۵۰ ۴ ۲۹
M3(طوفان) ۲۰*۱۹*۴۰ ۲۵*۲۳*۴۴ ۱۰ ۱۴
A10(صدف) ۳۲*۳۹*۵۴ ۳۸*۴۵*۶۰ ۳ ۶۷
A7(صدف) ۱۶*۳۰*۶۴ ۵/۲۴*۳۵*۷۰ ۵ ۳۱
A5(صدف) ۲۱*۳۴*۵۲ ۲۶*۳۹*۵۷ ۴ ۳۷
A3(صدف) ۱۴*۲۸*۴۳ ۱۹*۳۳*۴۸ ۸ ۱۷
A2(صدف) ۲۰*۲۴*۴۳ ۲۷*۳۰*۴۹ ۱۰ ۲۰
A1(صدف) ۱۶*۲۵*۴۲ ۲۲*۳۰*۴۸ ۱۰ ۱۷
B3 ۲۶*۲۲*۳۳ ۳۱*۲۵*۳۷ ۸ ۱۹
K3 (پالت) ۱۴*۳۵*۳۵ ۱۸*۴۰*۴۰ ۶ ۱۷
Z3 ۱۳*۱۴*۲۶ ۱۷*۱۷*۲۹ ۲۸ ۵
Z2(جدید) ۹*۱۱*۲۴ ۱۶*۱۶*۲۹ ۲۸ ۳
  • اعدادی که در جدول بالا به رنگ قرمز نوشته شده اند به دلیل نمایش بهتر در جدول پنج دهم به سمت بالا گرد شده اند( اندازه واقعی نیم سانت یا نیم لیتر کمتر است)
  • تعداد در بسته برای حمل به وسیله باربری می باشد.
  • سری M و P سایزهای کوچکتر درون سایزهای بزرگتر قرار می گیرند و از نظر کرایه حمل و انبار به صرفه تر خواهد بود.

دانلود جدول مشخصات یخدانهای یوکا:

دریافت فایل

به روز رسانی: ۲۰/۰۱/۱۳۹۸

تصاویر یخدانها { جهت مشاهده اندازه بزرگتر و توضیحات تصاویر روی آنها کلیک کنید} :

برای دریافت لیست قیمت تماس بگیرید و یا به سامانه ۱۰۰۰۲۱۷۷۳۶۰۵۸۵ پیامک بزنید.


جدید

دسته حمل یخدان

این دسته ها جهت حمل آسان یخدانهای یوکا طراحی شده و روی اکثر مدلها قابل نصب می باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد دسته حمل


مشاهده اطلاعات کامل شامل اندازه داخلی و ظرفیت بارگیری مدلهای مختلف: