هیت فوم گرمایش از کف

کفپوش شانه تخم مرغی یونولیتی یا هیت فوم HeatFoam محصولی است که از پلاستوفوم با دانسیته بالا تهیه شده و به منظور اجرای بهینه و آسان سیستمهای گرمایش  از کف به کار می رود.

فوم مرکزی نصر افتخار دارد یونولیت شانه تخم مرغی را با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب به صنعتگران عرصه ساختمان کشور ارائه نماید.استفاده از هیت فوم باعث عدم نیاز به بستهای ریلی و خاردار جهت مهار لوله ها شده و لوله ها به راحتی در بین زائده های محصول قرار می گیرند. ورقهای یونولیت شانه تخم مرغی  به صورت نر و مادگی در هم قفل می شوند تا یک سطح یکپارچه را به راحتی بوجود آورند.

سیستم گرمایش از کف یا underfloor heating  یکی از سیستمهای مدرن تهویه مطبوع می باشد که در آن عمده تبادل حرارت به صورت تابشی بوده و کل فضا را به صورت یکنواخت گرم می کند.

این شرکت با استفاده از پرسنل مجرب آماده اجرای سیستمهای گرمایش از کف با بکار گیری مواد با بهترین کیفیت و بر پایه اصول مهندسی می باشد.

مزایای استفاده از سیستم گرمایش از کف:

  • گرمای یکنواخت
  • دیوارهای تمیز
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی


در روش گرمایش از کف ابتدا قسمت پایین که مورد نیاز ساکنین است گرم می‌شود و هوا با دمای کمتری به سقف می‌رسد،در روش‌های گرمایشی دیگر تا ۷۰ درصد گرما نزدیک سقف جمع می‌شود و نزدیک کف، دما پایین‌تر است، اما همه ما زمانی احساس بهتری داریم که پاهای ما گرم باشد و هوای بالای اتاق متعادل تر، پس گرما باید جایی تولید شود که نیاز بیشتری به آن است؛ یعنی در کف اتاق.

تفاوت گرمایش با رادیاتور و سیستم گرمایش از کف
تفاوت گرمایش با رادیاتور و سیستم گرمایش از کف

از مهمترین مزایای این سیستم گرمایشی این است که با موازنه چهار عامل راحتی، گرمایش تابشی، جریان هوا و رطوبت نسبی احساسی مطبوع و گرمایی یکنواخت را ایجاد می‌کند.

مزیت دیگر این سیستم استفاده بیشتر از فضاها است زمانی که شما بخاری، شومینه یا شوفاژ دارید در هر کدام به نوعی به صورت دائم یا فصلی بخشی از فضای اتاق را از دست می‌دهید در حالی که در این سیستم هیچ فضایی اشغال نمی شود.

دیگر نگران سیاه شدن پرده‌ها و دیوارهایتان نباشید در سیستم گرمایش از کف نیاز به رنگ کردن و تمیز کردن دیوارها و حتی خود رادیاتور نیست و این روش با حفظ رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر مبلمان و اثاثیه منزل دیرتر کثیف می‌شود.

در سیستم گرمایش از کف هیچ سطح داغ و لبه تیزی وجود ندارد و دیگر نیازی نیست تا نگران کودک دلبندتان باشید.

مزیت دیگر این است که کف گرم و خشک مانع رشد و تکثیر قارچ‌ها و موجودات ریز میکروسکوپی که باعث بروز انواع بیماری‌های پوستی و تنفسی هستند، می‌شود و به سبب همین شرایط بیماری‌هایی مانند آسم، سرفه‌های آلرژیک و مفصلی را به حداقل می‌رساند.

آخرین نکته‌ای که از مزایای این سیستم گرمایشی قابل ذکر است صرفه‌جویی در انرژی است چون در این روش گرمایشی به جای گرم شدن هوا، ساکنین و اجسام ساختمان گرم می‌شود و مصرف انرژی در این سیستم بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کمتر از سایر روش‌ها است.

در مناطق سردسیر و برفگیر حتی مکانهایی مثل رمپ پارکینگ را نیز می توان به سیستم گرمایش از کف مجهز کرد تا از یخزدگی آنها جلوگیری شود.

HeatFoam

با بهره گیری از هیت فوم اجرای سیستم گرمایش از کف به دلیل عدم نیاز به استفاده از بست جهت مهار لوله ها و اندازه گذاری فاصله لوله ها با سهولت، دقت و سرعت زیادی انجام می شود.

هیت فوم از جنس پلی استایرن انبساطی(EPS) با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تحت نظارت سیستم کنترل کیفیت با بهره گیری از قالب تولید می گردد. کنترل مداوم محصولات تولید شده و پایش خطوط تولید متضمن ارائه محصولی با کیفیت به مصرف کنندگان گرامی می باشد. مفتخریم که در سایه کیفیت و نوآوری در تولید این محصول، هیت فوم دارای جایگاه خاصی در بازارهای کشورهای همسایه می باشد.

اتصالات نر و مادگی

تعبیه اتصالات نر و مادگی باعث چفت شدن پنلها در هم شده که سطحی یکپارچه و آماده جهت جاگذاری سریع لوله ها ایجاد می نماید

اندازه:

پنلهای هیت فوم در دو سایز تولید می شوند:

  • ۵۳ در ۱۰۴ سانتیمتر
  • ۶۵ در ۱۰۴ سانتیمتر

سایز ۵۳x104 با ایجاد بلوکهای مربعی باعث کاهش پرت و استفاده بهینه از پنلها می شود.

فشردگی:

پنلهای هیت در سه دانسیته قابل ارائه می باشد:

  • استاندارد
  • فشرده
  • فوق فشرده

بسته بندی:

هیت فوم در دو نوع بسته بندی نایلون و کارتن نایلون ارائه می شوند.

برای مشاهده کاتالوگ هیت فوم کلیک کنید.